سنگ تراورتن, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

قیمت سنگ تراورتن در رشت

قیمت سنگ تراورتن در رشت

سنگ تراورتن در نما کاری

سنگ تراورتن سنگی است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد، این سنگ لوکس و تزئینی به دلیل تنوع رنگی زیاد، زیبایی، صیقل پذیری عالی و مقاومت بالا برای ساختمان های ویلایی و مرتفع تن پوشی مناسب است که زیبایی بخش چشم انداز دکوراسیون خارجی ساختمان می باشد. این سنگ متخلخل و بادوام در سراسر ساختمان های ایران قابل نصب است یکی از این مناطق شهرهای شمالی کشور هستند که در مورد آن بیشتر صحبت می کنیم.

قیمت سنگ تراورتن در رشت

قیمت سنگ تراورتن در رشت

مقاومت تراورتن در مناطق مرطوب

رشت از جمله شهرهای شمالی کشور است که آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد، با بارش سالانه ۱۳۶۹۲ میلیمتر جزء شهرهای پر بارش ایران است. همین اقلیم بخصوص باعث‌ می شود معماران و مهندسان برای بالا بردن عمر مفید ساختمان به فکر مصالح بادوام برای نمای شهری بیفتند.
با توجه به رطوبت بالا و بارش شهر های شمالی مانند بابلسر، بابل، رشت و در کل مازندران و گیلان ممکن است جرم هایی مانند خزه، جلبک، رسوب و سفیدک زیبایی و دوام ساختمان را تهدید کنند. تراورتن سنگی است که در هوای مرطوب، در حفظ ظاهر ساختمان مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.

تراورتن ارزش ساختمان های ویلایی را بالا می برد

در علم معماری نوع سنگ نما به نقشه و طراحی ساختمان بستگی دارد. برای انواع نقشه دوبلکس، ویلایی، طرح کلاسیک و مدرن ساختمان های مرتفع و … تراورتن نمایی مناسب است. این سنگ چگالی ساختمان را کاهش می دهد دلیل این امر متخلخل بودن آن است البته درهنگام فرآوری سطح سنگ با اپوکسی و رزین پوشانده شده و به خوبی صیقل کاری می شود. تراورتن سنگی است که ارزش مالی و معنوی ساختمان را بالا می برد. ویلا های مزین به این سنگ متقاضی بیشتری دارند.

قیمت سنگ تراورتن در رشت

تراورتن در کشور در مدل های متفاوتی عرضه می شود یکی از آنها تراورتن آبگرم محلات است این سنگ در شرایط مرطوب با ظاهری زیبا در برابر فرسایش محیطی مقاومت می کند. رنگ های قهوه ای، سفید و کرم در کاتالوگ این سنگ قرار دارند که برای نمای ویلا مناسب تر هستند. قیمت سنگ تراورتن در رشت برای خریدار مقرون به صرفه است، چرا که با گذشت سال ها به ترمیم نیاز پیدا نمی کند. تراورتن آبگرم محلات سطحی یکنواخت و بدون ناخالصی دارد و به خوبی فرآوری شده است برای همین شوره زده نمی شود. این سنگ با تم تیره، تخلخل زیاد، جذب آب بالا و سورت درجه ۲ قیمت ارزان تری دارد، این سنگ پس از خرید با ارسال سریع به دست مشتری می رسد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.