تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی تراورتن | مرمریت

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

03142522555 | 09151275754 جهت مشاوره قبل از خرید
با ما تماس بگیرید.

تفاوت نمای کلاسیک و نمای ترکیبی با سنگ ساختمانی

سنگ ساختمانی به عنوان یکی از برترین پوشش ها برای نمای بیرونی ساختمان محسوب می شود. با به کار بردن سنگ ساختمانی می توان اضافه بر اینکه دام زیادی به ساختمان داد، بحث های عایق بند حرارتی و صوتی را نیز بهبود بخشید. نمای کلاسیک ، نمای ترکیبی ، سنگ ساختمانی

اضافه بر این موارد در زیبایی سنگ ساختمانی نیز هیچ گونه شکی نیست. به کار بردن سنگ ساختمانی با تنوع زیادی که دارد ، می تواند در فروش هرچه بهتر آپارتمان های شما تأثیر داشته باشد.

جهت اطلاع از قیمت سنگ ساختمانی با ما تماس بگیرید.

اصولا سنگ تراورتن برای نمای بیرونی ساختمان مورد کاربرد قرار می گیرد که علاوه بر چسبندگی زیاد، گوناگونی رنگی فوق العاده ای نیز دارد.

طیف رنگ سنگ تراورتن معادن سنگ ایران از سفید و کرم آغاز می شود و به رنگ های قهوه ای و مشکی نیز می رسد. در این بین سنگ های تراورتن با رنگ های زرد ، لیمویی ، شکلاتی ، و همچنین طرح های گوناگون موجود می باشند.
سنگ ساختمان,سنگ ساختمانی,سنگ ساختمانی ارزان,سنگ ساختمانی قیمت مناسب,نما سنگ ساختمانی,انواع سنگ نمای ساختمان,نمای داخلی ساختمان,سنگ نما ساختمان,سنگ کاری ساختمان
شما می توانید بر اساس طرح نمای ساختمان نسبت به انتخاب سنگ مناسب کنید.

نکته ای که در انتخاب سنگ تراورتن برای نما اهمیت دارد ، توجه به ترکیبی بودن یا کلاسیک بودن سنگ نمای ساختمان است.

نمای کلاسیک : این نما که به نمای رومی هم معروف است، از استفاده کردن فقط یک سنگ تراورتن پدید می آید.

مناسبترین سنگ نمای رومی را در فروشگاه ما مشاهده کنید.

این طرح نما پستی و بلندی های بسیاری دارد و با ریزه کاری های بسیاری همراه است. صحیح است که تنوع رنگ در این طرح نمای تراورتن پدید نخواهد آمد اما جزییات این نما زیبایی آن را به شدت زیاد می کند.
قیمت سنگ,خرید سنگ,فروش سنگ,انواع سنگ,انواع سنگ ساختمانی,انواع سنگ ساختمان,سنگ مرمر,مرمریت,سنگ انیکس,سنگ تراورتن,تراورتن,سنگ مرمریت
نمای کلاسیک ، نمای ترکیبی ، نما با سنگ ساختمانی ، قیمت سنگ ساختمانی ، خرید سنگ ساختمانی

نمای ترکیبی : این نما از ترکیب چند سنگ تراورتن با رنگ های متفاوت، یا ترکیب سنگ با آجر یا کامپوزیت پدید می آید. در این نمای ساختمان دست شما باز است تا چند سنگ تراورتن با رنگ های متفاوت را بر اساس طرح نمای ساختمان استفاده کنید که مطمئنا زیبایی چشم نوازی به ساختمان شما می دهد.

نمای کلاسیک ، نمای ترکیبی ، نما با سنگ ساختمانی ، قیمت سنگ ساختمانی ، خرید سنگ ساختمانیبرای خرید سنگ ساختمانی برای نمای کلاسیک و نمای ساختمان ، فروشگاه گیتی استون را مشاهده کنید.

در هر صورت بر اساس هر طرحی کعه اقدام کنید بهتر است که نام سنگ های تراورتن مشهور را بدانید. این نام ها در زیر آورده شده اند.

سنگ ، نمای کلاسیک ، نمای ترکیبی ، نمای سنگ کلاسیک

پاسخی بگذارید