تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی تراورتن | مرمریت

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

03142522555 | 09151275754 جهت مشاوره قبل از خرید
با ما تماس بگیرید.

سورت سنگ های ساختمانی

سنگ ساختمانی در کنار زیبایی که به وجود می آورد دردسر هایی هم در فرآیند تولید دارد. تولید کنندگان به طور مداوم به دنبال کم کردن این زحمت و هزینه ها می باشند اما توفیق در آن ها همیشه امکان پذیر نیست. سنگ به شکل طبیعی از معدن استخراج می شود و تمام طرح ها و رگه ها در آن وجود دارند.
قیمت سنگ,خرید سنگ,فروش سنگ,انواع سنگ,انواع سنگ ساختمانی,انواع سنگ ساختمان,سنگ مرمر,مرمریت,سنگ انیکس,سنگ تراورتن,تراورتن,سنگ مرمریت,سنگ آنتیک,سنگ گرانیت,گرانیت
زمانی که سنگ برش زده می شود تازه این ناخالصی ها و گوناگونی رنگ ها نمایان می شوند. برای این که سنگ قابل فروش باشد لازم است تا با توجه فرآیند سورت سنگ صورت پذیرد. این فرآیند که در انتهای پروسه تولید آغاز می شود زمان زیادی نیاز خواهد داشت.
تراورتن سفید,تراورتن شکلاتی,تراورتن کرم,سنگ عباس آباد,سنگ خرم آباد,سنگ گیوتین,سنگ قیچی,تراورتن آذرشهر,سنگ پله,سنگ اپن,سنگ حفاظ,ستون سنگی,حفاظ سنگی
در این عملیات افراد متخصص؛ سنگ هایی که سابیده شده اند را با توجه مشاهده و بررسی می کنند و آن را در ستون مناسب خود می چینند. برای نمونه یک کوپ سنگ حاجی آباد امکان دارد تا ۱۲ سورت سنگ ایجاد کند که تقریباً عدد بالایی است. به همین علت توجه در سورت کارخانه ارزش آن کارخانه را تعیین می کند. سنگ حاجی آباد در یک کوپ هم حاوی سنگ ممتاز روشن و هم دارای سنگ شکلاتی تیره است.
سنگ ساختمان,سنگ ساختمانی,سنگ ساختمانی ارزان,سنگ ساختمانی قیمت مناسب,نما سنگ ساختمانی,انواع سنگ نمای ساختمان,نمای داخلی ساختمان,سنگ نما ساختمان,سنگ کاری ساختمان,قیمت سنگ نمای ساختمان,بازار سنگ,انواع سنگ,برش سنگ,سنگ بری
سورت سنگ ، مرتب سازی سنگ ، سورت سنگ های ساختمانی ، دسته بندی سنگ های ساختمانی

این وظیفه فرد سورت کن است تا هرکدام را جابه جا کند و در ستون مناسب بچیند تا مشتری سنگی را که خریداری کردهظ است با سورت مناسب تحویل بگیرد.
سنگ ارزان,کارخانه سنگ بری,شهر سنگ,سنگ کف,سنگ مرمریت,سنگ نما,سنگ نمای ساختمان,سنگ فرش,کفپوش سنگی,فروش سنگ ساختمانی,قیمت سنگ ساختمانی,محاسبه متراژ سنگ,نرده سنگی,سنگ مرمریت مصنع حجر فی إیران مصنع حجر فی اصفهان
سنگ های گرانیت اصولا زیاد سورت نخواهند داشت و نهایتاً با ۳ دسته اصلی معین می شوند. سنگ های مرمریت پیچیده تر از سنگ های گرانیت هستند و برای سورتینگ آن ها باید ۶ یا ۷ دسته تعیین کرد. پرچالش ترین سنگ در زمینه سورت سنگ تراورتن می باشد که بعضی اوقات تا ۱۵ سورت سنگ می دهد. البته این سورت در سنگ های تیره یا ضعیف کم خواهد شد اما سورت سنگ حاجی آباد و سنگ عباس آباد فوق العاده زمان خواهد برد.

در این حین هم سنگ های شکلاتی هم سنگ های ضعیف و هم سنگ های قوی سورت بندی می شوند و قیمت آن ها بر پایه رنگ و مقدار ناخالصی شان مشخص می شود.
سورت سنگ ، مرتب سازی سنگ ، سورت سنگ های ساختمانی ، دسته بندی سنگ های ساختمانی

پاسخی بگذارید