تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی تراورتن | مرمریت

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

03142522555 | 09151275754 جهت مشاوره قبل از خرید
با ما تماس بگیرید.

مراحل سابیدن سنگ ساختمانی

سابیدن سنگ ساختمانی یکی از مراحل فوق العاده پراهمیت در فرآوری سنگ محسوب می شود. این فرآیند از این منظر که مقدار شفافیت سنگ را مشخص می کند؛ اهمیت زیادی دارد. بیشتر کسانی که به گونه ای با کار سنگ ارتباط دارند یا کسانی که مصرف کننده سنگ ساختمانی هستند؛ می دانند که شفافیت و براق بودن سنگ در فروش آن فوق العاده تاثیر گذار است. تمام کارخانه های تولیدی تلاش می کنند تا بالاترین لول از کیفیت پرداخت را بر روی سنگ صورت دهند تا مشتری به خرید آن مشتاق شود.
قیمت سنگ,خرید سنگ,فروش سنگ,انواع سنگ,انواع سنگ ساختمانی,انواع سنگ ساختمان,سنگ مرمر,مرمریت,سنگ انیکس,سنگ تراورتن,تراورتن,سنگ مرمریت,سنگ آنتیک,سنگ گرانیت,گرانیت,تراورتن سفید,تراورتن شکلاتی,تراورتن کرم,سنگ عباس آباد,سنگ خرم آباد,سنگ گیوتین,سنگ قیچی,تراورتن آذرشهر,سنگ پله,سنگ اپن,سنگ حفاظ,ستون سنگی,حفاظ سنگی
سابیدن سنگ ، ساب سنگ ، سابیدن سطح سنگ ، سابیدن سنگ ساختمانی ، سنگ شفاف
سنگ ساختمان,سنگ ساختمانی,سنگ ساختمانی ارزان,سنگ ساختمانی قیمت مناسب,نما سنگ ساختمانی,انواع سنگ نمای ساختمان,نمای داخلی ساختمان,سنگ نما ساختمان,سنگ کاری ساختمان,قیمت سنگ نمای ساختمان,بازار سنگ,انواع سنگ,برش سنگ,سنگ بری,سنگ ارزان,کارخانه سنگ بری,شهر سنگ,سنگ کف,سنگ مرمریت,سنگ نما,سنگ نمای ساختمان,سنگ فرش,کفپوش سنگی,فروش سنگ ساختمانی,قیمت سنگ ساختمانی,محاسبه متراژ سنگ,نرده سنگی,سنگ مرمریت مصنع حجر فی إیران مصنع حجر فی اصفهان
سنگ های مرمریت و سنگ های گرانیت به دلیل صاف بودن سطح شان فقط یکبار پرداخت می شوند. این سنگ ها در مرحله پایانی فرآوری از دستگاه ساب عبور می کنند و سطح آن ها صیقلی می شود. سطح سنگ مرمریت قبل از مرحله دستگاه ساب با یووی (UV) پوشانده می شود که اضافه بر پر کردن شکاف ها برای شفافیت بیشتر آن هم تاثیر گذار خواهد بود. سنگ تراورتن کمی گوناگون است که البته این به کارخانه تولید کننده وابسته است.
بعضی از کارخانه ها، سنگ تراورتن را بعد از بریدن یک بار از زیر دستگاه ساب عبور می دهند و با لقمه ها و پالیشرهای درجه پایین می سابند. بعد از آن است که پروسه خشک کردن سنگ صورت می گیرد و سنگ برای مرحله رزین آماده می شود. بعد از انجام رزین و این که سوراخ های سنگ تراورتن به صورت کامل پوشانده شدند؛ سنگ برای خشک کردن کمی زمان نیاز دارد و بعد از آن برای مرحله اصلی سابیدن حاضر می شود. در این مرحله سطح سنگ با پالیشر های رده بالاتر پرداخت می شود سطح سنگ تراورتن به طور کامل پرداخت خواهد شد.
سابیدن سنگ ، ساب سنگ ، سابیدن سطح سنگ ، سابیدن سنگ ساختمانی ، سنگ شفاف

پاسخی بگذارید