اطلاعات عمومی, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

سایزها و کاربردهای متفاوت سنگ ساختمانی

سنگ ساختمانی ، خرید سنگ ساختمانی ، قیمت سنگ ساختمانی ، سنگ تراورتن ، سنگ مرمریت ، سنگ کف ، سنگ نما ، قیمت سنگ تراورتن

یکی از انواع مصالح ساختمانی که این روزها نقش به سزایی را در پروژه های ساختمانی دارند سنگ ساختمانی است. سنگ ساختمانی را می توان در بخش های متفاوت ساختمان البته با در نظر گرفتن نوع سنگ مناسب به کار برد.

ایران یکی از وسیع ترین منابع و معادن سنگ ساختمانی در دنیا می باشد. گروه های متفاوتی در هر دسته از سنگ های ساختمانی وجود دارد. دسته های اصلی سنگ ساختمان عبارتند از: سنگ تراورتن ، سنگ مرمریت ، سنگ گرانیت ، سنگ مرمر ، سنگ چینی ایران

آخرین قیمت سنگ ساختمانی را در این قسمت مشاهده کنید.

هر کدام از دسته های سنگ ساختمان کاربردی گوناگون را دارا می باشند به همین دلیل بایستی در انتخاب سنگ مورد نظر خود توجه داشته باشید.
سنگ ساختمانی را می توان در بخش های متفاوت پروژه به عنوان سنگ نما ، سنگ کف ، سنگ پله ، سنگ لابی ، سنگ پشت کار ، سنگ راه پله ، سنگ کابینت ، سنگ کف آسانسور و… به کار برد.

اما یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد سنگ ساختمانی وجود دارد سایز سنگ می باشد که برای استفاده های گوناگون سایزهای متنوعی به کار برده می شود. به عنوان نمونه برای سنگ کف سایزهای گوناگونی به کار برده می شود که در زیر اشاره می کنیم:

  • سایز ۴۰ در ۴۰ برای سنگ کف
  • سایز ۶۰ در ۶۰ برای سنگ کف
  • سایز ۷۰ در ۷۰ برای سنگ کف
  • سایز ۸۰ در ۸۰ برای سنگ کف

از دیگر بخش های پرکاربرد ساختمان از سنگ ساختمانی نمای ساختمان می باشد. برای این منظور نیز سایزهایی به شکل مرسوم وجود دارد. این سایزها اصولا ۴۰ طول و ۶۰ طول می باشد. دسته سنگی که به عنوان سنگ نما به کار برده می شود سنگ تراورتن است.

به منظور خرید سنگ ساختمانی می توانید با شماره های موجود ما در سایت تماس بگیرید.

یکی از مهم ترین سایزهای سنگ ساختمان که در سال های گذشته با پیشرفت تکنولوژی در صنعت سنگ گسترش پیدا کرد سایز سنگ اسلب می باشد. سنگ پیشتر* در کشورهای خارجی مورد کاربرد قرار می گرفته است ولی حال که امکانات فرآوری سنگ و برش سنگ با کیفیت بالا در دسترس است این امکان ایجاد شده است تا بتوان این سایز را در بخش های متفاوت ساختمان به کار برد.

مجموعه ما با دارا بودن دستگاه های به روز فرآوری سنگ و انواع برش سنگ می تواند راهگشای به کار بردن سنگ ساختمان در بخش های متفاوت پروژه ساختمانی شما باشد. برای این منظور و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *