اطلاعات عمومی, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

سنگ نما و خرید سنگ نما

خرید سنگ نما ، سنگ نما ، سنگ تراورتن برای نما ، بهترین سنگ نما ، تراورتن عباس آباد برای نما ، سنگ تراورتن زیبا

سنگ نما و خرید سنگ نما : سنگ ساختمانی به گروه های متفاوتی تقسیم می شود که هر کدام با توجه به جنس سنگ در بخش هایی از پروژه های ساختمانی استفاده می شوند. بعضی از پراهمیت ترین گروه های سنگ ساختمانی عبارتند از:

سنگ تراورتن : سنگ تراورتن اغلب برای نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود و علت آن هم سوراخ هایی است که در پشت آن قرار گرفته است. این موضوع موجب می شود که چسبندگی سنگ تراورتن به نمای ساختمان زیاد شود و از سقوط آن جلوگیری شود. اگرچه باید براساس ضوابط، استانداردهای دیگری نیز برای ایمنی لحاظ شود.

جهت اطلاع از آخرین قیمت سنگ ساختمانی با ما تماس بگیرید.

سنگ مرمریت : سنگ مرمریت اغلب برای سنگ کف واحد مورد استفاده قرار می گیرد. بدین صورت که سنگ های مرمریت در اندازه های متفاوت برای به کار بردن به عنوان سنگ کف موجود می باشند.

سنگ چینی سفید یا سنگ وایت ماربل : این سنگ ها با توجه به اینکه با فناوری سنگ اسلب فرآوری می شوند اغلب به شکل تابلو سنگ در سنگ لابی یا در سرویس ها یا در سنگ کابینت استفاده می شوند.

سنگ مرمر یا سنگ انیکس  : سنگ انیکس با توجه به اینکه قابلیت عبور نور را دارد می تواند در تمام مکان هایی که نورپردازی مورد توجه است استفاده داشته باشد. سنگ مرمر در رنگ های متفاوتی موجود است و شما می توانید آن را به شکل سنگ مرمر موج دار یا سنگ مرمر بی موج تهیه کنید.

سنگ گرانیت : سنگ گرانیت اغلب برای مکان هایی که مقاومت بالاتری مورد نیاز است استفاده می شوند. سنگ گرانیت خارجی و ایرانی هر دو با رنگ های متنوع موجود هستند و خرید آن ها با قیمت های مختلفی امکان پذیر می باشد.

اما برای خرید سنگ نما برای ساختمان همان گونه که ذکر شد بهترین مورد سنگ تراورتن است. سنگ تراورتن در سورت ها و رنگ های متفاوت موجود می باشد. شما می توانید با ترکیب سنگ های تراورتن در کنار یکدیگر طرح های نمای ویژه و خاصی را بیافرینید. نیاز به طراحان در این موارد بیشتر احساس خواهد شد.

برای خرید سنگ نما و خرید سنگ ساختمانی برای نما با ما تماس بگیرید.

سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن را در گونه های متفاوتی می توانید خریداری کنید که مهمترین آنها عبارتند از : سنگ تراورتن عباس آباد ، سنگ تراورتن حاجی آباد ، سنگ تراورتن آتشکوه ، سنگ تراورتن دره بخاری ، سنگ تراورتن آبگرم ، سنگ تراورتن محلات ، سنگ تراورتن سیلور ، سنگ تراورتن تنه درختی ، سنگ تراورتن شکلاتی یزد و…

از طرف دیگر سنگ نما نیاز به ریزه کاری ها و ابزارهایی دارد تا زیبایی آن را بیش از پیش نمایان سازد. این کار تکمیلی بر روی نمای ساختمان به روش شمش بری و ابزار کاری بر روی قطعات شمش تراورتن پدید می آید.

سنگ های نما می تواند به شکل طولی که با عرض ۴۰ برش زده می شوند در دسترس باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالای سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *