اطلاعات عمومی, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

دستگاه ساب سنگ و پالیشر

ساب سنگ ، ساب زدن سنگ ، ساب زدن سنگ های ساختمانی ، ساب سنگ ساختمانی ، ساب سنگ ها ، سابیدن سنگ ، ساب سنگ ، سابیدن سطح سنگ ، سابیدن سنگ ساختمانی ، سنگ شفاف

سابیدن سنگ ، ساب سنگ ، سابیدن سطح سنگ ، سابیدن سنگ ساختمانی ، سنگ شفافواحد های تولیدی سنگ ساختمانی از دستگاه های بسیاری تشکیل شده اند. یکی از دستگاه های پر اهمیت در کارخانه سنگ ساختمانی دستگاه ساب سنگ ساختمانی می باشد که بر پایه تعداد سرهای آن و عرض سنگی که در آن جای می گیرد ارزش گذاری می شود. هرچه تعداد سرهای دستگاه زیادتر باشد پرداخت بهتری بر روی سنگ انجام خواهد شد و سنگ با شفافیت بیشتر خواهد شد. همچنین با بیشتر شدن عرض دستگاه امکان جای گرفتن سنگ با عرض های بالاتر نیز ممکن خواهد بود که خود در قیمت گذاری فوق العاده موثر است. کارخانه ها برای خرید دستگاه ساب سنگ بایستی توجه بسیاری داشته باشند؛ زیرا مشتری برای خرید سنگ ساختمانی به شفافیت آن فوق العاده توجه خواهد کرد. امروزه فروش سنگ ساختمانی وابسته به ارائه کیفیت خوب است.

سنگ تراورتن در این دستگاه دو دفعه عبور داده خواهد شد. دفعه اول سنگ برای پرداخت اولیه عبور می کند تا سطح آن کمی صاف شود. در این مرحله لقمه هایی پالیشر که مورد کاربرد قرار می گیرند کیفیت زیادی ندارند که البته اشکال به حساب نمی آید. بعد از انجام فرآیند رزین این سنگ دوباره برای عبور از زیر دستگاه ساب حاضر می شود. این دفعه سنگ تراورتن با لقمه های با کیفیت زیاد سابیده می شود تا سطح آن به طور کامل شفاف شود. سرهای آخر دستگاه لقمه های اسیدی خواهند بود که شفافیت بسیاری را می آفرینند و بهتر است دو سر انتهایی از برترین جنس انتخاب شوند.

پروسه عبور سنگ مرمریت و سنگ گرانیت از زیر دستگاه ساب زیاد طول نخواهد کشید و در همان مرحله اول عبور کار پایان می یابد.

سنگ های خارجی مانند سنگ امپراطور به دلیل هزینه زیادی که دارند از بیشترین کیفیت ساب سنگ برخوردار می شوند. تا مشتری در خرید سنگ خارجی شک نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *