اطلاعات عمومی, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

به کاربردن سنگ ساختمانی در فضاهای خاص

سنگ ساختمانی در فضاهای خاص ، استفاده از سنگ ساختمانی در فضاهای خاص ، سنگ ساختمانی

سنگ ساختمانی در فضاهای خاص ، استفاده از سنگ ساختمانی در فضاهای خاص ، سنگ ساختمانیسنگ ساختمانی در پروژه های متفاوتی مورد کاربرد قرار می گیرد. پروژه های مسکونی، پروژه های اداری تجاری و پروژه های صنعتی از جمله پروژه هایی می باشند که انواع سنگ ساختمانی در آن ها استفاده می شود. سنگ تراورتن ، سنگ گرانیت ، سنگ مرمر و سنگ مرمریت از جمله سنگ های مشهور تولید در کشور ایران هستند. هر کدام از گروه های سنگ ساختمانی زیرشاخه های خود را دارند که با دقت به خلوص و رنگ شان گروه بندی و قیمت گذاری می شوند.

بعضی از پروژه ها موجود هستند که احتیاج ندارند تا سنگ فوق العاده ممتازی در آن ها استفاده شود. برای نمونه به کار بردن سنگ ساختمانی در فضاهای خاص نظیر انباری های یک مجتمع مسکونی یا موتورخانه های یک ساختمان اداری یا تجاری. این محل ها در دید همه نیستند به همین علت هزینه کردن زیاد علت خاصی نخواهد داشت. در این طور موارد می توان سنگ هایی به کار برد که حاوی کیفیت و جنس مقاومی باشند اما طرح آن ها یکدست نباشد. بودن ناخالصی در سنگ قیمت آن را به بسیار کم می کند اما جنس آن را مقاوم می کند.

بنابراین چنانچه پروژه هایی در دست دارید که مقاومت سنگ از ظاهر آن پراهمیت تر است می توانید سنگ های گرانیت و سنگ تراورتن ضعیف به کار ببرید. برای نمونه برای پوشاندن خطوط لوله می توان همین شیوه را به کار برد. به این ترتیب هم لوله های انتقال به طور مستقیم در معرض خاک قرار نمی گیرند هم هزینه های هنگفت به پروژه تحمیل نمی کنند.
همچنین بعضی از مکان هایی که قصد دارید تا با موزاییک آن را بپوشانید می توانید از سنگ های ریز بار با هزینه مناسب به کار ببرید. بدین گونه هم از زیبایی سنگ بهره برده اید هم هزینه بسیاری را متحمل نشده اید. برای تماس با ما و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین فروشگاه اینترنتی سنگ های ساختمانی گیتی استون تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *