اطلاعات عمومی, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

به کاربردن سنگ ساختمانی در پارکینگ

سنگ ساختمانی در پارکینگ ، سنگ های ساختمانی مناسب برای پارکینگ ، سنگ در پارکینگ

سنگ ساختمانی در پارکینگ ، سنگ های ساختمانی مناسب برای پارکینگ ، سنگ در پارکینگبرای پارکینگ های پروژه های ساختمانی المان های متفاوتی باید مشخص و تایید شود که یکی از آن ها سنگ است. سنگ ساختمانی در پارکینگ مانند بقیه نقاط ساختمان حتمی و ضروری است. به کاربردن سنگ ساختمانی برای پوشاندن کف پارکینگ به شکل یک سنت شده است و علت آن هم زیبایی و مقاومت سنگ ساختمانی است. به دلیل رفت و آمد خودرو بر روی پارکینگ، به کار بردن سنگ به علت مقاومت آن ضروری است. دو بخش اصلی که باید با سنگ پوشانده شوند قسمت دیوار و قسمت کف می باشد.

با دقت به این که پارکینگ شما چند طبقه است، سنگ انتخابی برای پارکینگ متفاوت خواهد بود. اگر تنها مقاومت سنگ ساختمانی در پارکینگ مورد نظر باشد، سنگ گرانیت برترین مورد است. این سنگ با مقاومت بسیار است و با رفت و آمد خودرو بر روی آن آسیب پیدا نخواهد کرد. برای جذاب تر کردن این سنگ می توان از طرح های سنگ گرانیت مشکی در میان سنگ اصلی به کار برد. سنگ گرانیت اندکی لیز می باشد که برای پارکینگ های مسقف اصلاً مشکلی نخواهد داشت.

سنگ مرمریت از انتخاب های دیگر است که هم قیمت مناسب دارد هم زیباست. تنها بایستی به این نکته توجه داشت که شست و شوی پارکینگ با گذشت زمان از کیفیت این سنگ کم می کند اما به علت آن که سنگ ساختمانی در پارکینگ زیاد در جلوی دید نیست مشکلی به وجود نخواهد آورد.

سنگ تراورتن هم برای به کار بردن در کف پارکینگ مناسب است. البته ابعاد درشت آن تقریباً قیمت زیادی خواهند داشت. سنگ تراورتن با گذشت زمان اندکی کثیف خواهد شد که به دلیل کم تردد بودن پارکینگ مشکلی نخواهد بود. همینطور می توانید سنگ های تراورتن نسابیده و پرداخت نشده هم به کار ببرید تا هزینه شما فوق العاده کم شود.

البته با دقت به مکان پروژه و این که چه طبقه ای از پارکینگ مد نظر ماست، نوع سنگ استفاده شده گوناگون خواهد شد. برای نمونه اگر پارکینگ دو طبقه داشته باشد، سنگ برتر در طبقات بالاتر و سنگ ضعیف تر در طبقات پایین تر استفاده می شود. برای مشاوره در مورد انتخاب سنگ می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *