اطلاعات عمومی, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

بهترین شیوه بارگیری سنگ یکدست و یکنواخت

بارگیری سنگ ، بارگیری سنگ های ساختمانی ، بارگیری مناسب سنگ های ساختمانی ، حمل و نقل ، بهترین شیوه بارگیری سنگ یکدست و یکنواخت

سنگ ساختمانی یک عامل طبیعی می باشد که از زمین استخراج می شود و امکان دارد با طرح های متفاوت در دسترس باشد. این که سنگ در چه خاکی و چه منطقه ای ایجاد شده باشد موجب می شود که جنس آن و رنگ و طرح آن هم مختلف باشد. همینطور مدت زمانی که گذشته است تا سنگ ایجاد شود، فاکتور موثری می باشد. به تمامی علت های گفته شده در بالا سنگ ساختمانی بعد از استخراج از معادن بارگیری سنگ به کارخانه ها انجام میگیرد تا عملیات فرآوری بر روی آن صورت گیرد.بارگیری سنگ ، بارگیری سنگ های ساختمانی ، بارگیری مناسب سنگ های ساختمانی ، حمل و نقل ، بهترین شیوه بارگیری سنگ یکدست و یکنواخت

یکی از مهمترین فرآیند هایی که بر روی سنگ ساختمانی صورت می گیرد، عملیات سورتینگ است. عملیات سورت کردن سنگ به این علت صورت می گیرد که سنگ ساختمانی به دلیل طبیعی بودن سورت های بسیاری خواهد داشت و دسته بندی مناسب لازم است تا فروش آسان تری صورت گیرد. سنگ تراورتن یکی از چالش بر انگیز ترین سنگ های ساختمانی در سورت کردن است و بایستی توجه بسیاری برای آن صرف شود. سنگ مرمریت هم تقریباً سورت های بسیاری خواهد داشت اما از سورت سنگ تراورتن کمتر خواهد بود.

سنگ گرانیت از این نظر بی دردسر تر است و سورت های بسیاری به وجود نمی آورد.
در هر صورت برای بارگیری سنگ ، شما بایستی اطمینان حاصل کنید که سورت مناسب و مورد نظر خود را برگزیده اید. همینطور بایستی از دقت کارخانه مورد نظر برای فرآیند سورت اطمینان حاصل کنید. البته با حضور در مکان بارگیری سنگ هم می توانید از بارگیری سنگ موارد نامرتبط نیز جلوگیری کنید.

در فرآیند سورت بایستی به سنگ موج دار یا سنگ بی موج توجه شود. همینطور رنگ سنگ در چیدن دسته ها فوق العاده پر اهمییت است. لکه ها و خط های ناخالصی با زیاد و کم شدن نیز دسته خود را خواستارند. البته برای چیدن سنگ های فوق العاده ضعیف فرمول خاصی نیست و همه با هم در یک مکان قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *