اطلاعات عمومی, سنگ تراورتن, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

سنگ تراورتن عباس آباد در کارخانه

خرید سنگ تراورتن عباس آباد ، خرید سنگ عباس آباد ، کارخانه سنگ تراورتن عباس آباد ، خرید سنگ تراورتن عباس آباد ، خرید سنگ تراورتن عباس اباد ، سنگ تراورتن عباس آباد ، سنگ تراورتن عباس اباد ، سنگ عباس آباد ، خرید سنگ عباس آباد

سنگ عباس آباد از سنگ های پر طرفدار در صنعت سنگ ساختمانی محسوب می شود. این سنگ هم در ایران هم در خارج از کشور دوستداران بسیاری دارد. سنگ تراورتن عباس آباد به دلیل سفیدی بسیار کمی ترد می باشد و برای برش و فرآوری آن هزینه زیادی مورد احتیاج است و این یکی از علت های بالا بودن قیمت سنگ تراورتن عباس آباد است.

برای تولید سنگ تراورتن عباس اباد بایستی ملاحظاتی را در نظر داشت که از خالی کردن کوپ در کارخانه آغاز می شود. این سنگ نباید زیاد در معرض سرما قرار داشته باشد. علت این امر آن است که در بریدن سنگ در معدن در بین سوراخ های آن آب قرار می گیرد. این آب اگر یخ بزند افزایش حجم خواهد داشت و موجب ترکیدگی سنگ می شود و در زمان برش به وسیله دستگاه خرد می شود. بهتر است بر روی کوپ های سنگ تراورتن عباس آباد پلاستیک کشیده شود یا این که در فضای سرپوشیده قرار بگیرند.

خرید سنگ تراورتن عباس آباد

بعد از برش سنگ به وسیله دستگاه ها هم بایستی ملاحظاتی در نظر گرفته شود تا از شکستگی سنگ عباس آباد جلوگیری شود. بعد از برش بایستی مکان های مشکوک به شکستگی الزاماً با چسب مخصوص پوشانده شود و چنانچه سنگ در قطعه های بزرگ فرآوری می شود الزاماً توری به آن چسبانده شود.

در هر صورت سنگ عباس آباد شکنندگی زیادی دارد و دور ریز آن بسیار خواهد بود و به همین دلیل قیمت آن تقریباً زیادتر از باقی دسته های سنگ تراورتن می باشد. البته به کار بردن دستگاه های پیشرفته تا حدود زیادی این اتلاف را کاهش می دهد.

برای خرید سنگ تراورتن عباس اباد می توانید با شماره مشاوره در بالای سایت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *