تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی تراورتن | مرمریت

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

03142522555 | 09151275754 جهت مشاوره قبل از خرید
با ما تماس بگیرید.

استاندارد ابعاد برش سنگ

سنگ ساختمانی به شکل کوپ خام از معدن استخراج می شود و بعد از بارگیری به کارخانه های فرآوری سنگ ارسال می شود. برش سنگ ها نخست در زیر قله بر یا اره به شکل قطعه های کوچک و بزرگ برش داده می شوند. سایز استاندارد سنگ طولی در ایران عرض ۴۰ است. علت این کار این است که سنگ عرض ۴۰ برای جابجایی، بسیار سنگین و دست و پا گیر نمی شوند. همینطور عرض سنگ زیاد پایین نیست که زیبایی اش نمایان نشود. البته این سایز ها ثابت نیستند و می توان سنگ را با سایز های ۵۰، ۶۰ سانتیمتر هم به شکل طولی فرآوری کرد. این که سنگ با چه سایزی برش داده شود به دستگاه های مورد کاربرد هم وابسته است.
قیمت سنگ,خرید سنگ,فروش سنگ,انواع سنگ,انواع سنگ ساختمانی,انواع سنگ ساختمان,سنگ مرمر,مرمریت,سنگ انیکس,سنگ تراورتن,تراورتن,سنگ مرمریت,سنگ آنتیک,سنگ گرانیت,گرانیت,تراورتن سفید,تراورتن شکلاتی,تراورتن کرم,سنگ عباس آباد,سنگ خرم آباد,سنگ گیوتین,سنگ قیچی,تراورتن آذرشهر,سنگ پله,سنگ اپن,سنگ حفاظ,ستون سنگی,حفاظ سنگی
سنگ های فرشی هم از این قانون جدا نیستند. سنگ های فرشی که اغلب از سنگ های مرمریت به وجود می آیند برای ابعاد ۴۰ در ۴۰ یا ۵۰ در ۵۰ فوق العاده مشهور هستند. علت این کار این است که این سنگ ها با قیمت بهتری به بازار وارد می شوند و درخواست برای آن زیادتر است. سایزهای بزرگ تر با قیمت بیشتری ارائه می شوند که مشتریان ویژه خود را دارند و برای مکان های تجاری یا ویژه مناسب هستند.

اگر سنگ با دستگاه قله بر یا سی تیغ برش داده شود؛ اغلب با عرض ۴۰ فرآوری می شود. این کار اغلب به علت محدودیت هایی است که این دستگاه ها به وجود می آورند. اما اگر برای برش اره را به کار ببرند؛ سنگ نخست در قطعه های بزرگ فراوری می شود و در آخر با دقت به سلیقه مشتری تغییرات سایز بر روی آن صورت می گیرد.
سنگ خارجی مانند سنگ امپرادور اغلب در ابعاد بزرگ (اسلب) و یا عرض ۶۰ در دسترس می باشند. برخلاف ایران سنگ در خارج از کشور با دقت به ابعاد قیمت گذاری نمی شود و فقط کیفیت آن است که تاثیر گذار است. سنگ امپرادور دارک هم با همین قانون محاسبه می شود؛ به همین دلیل وارد کنندگان اغلب آن را به صورت اسلب وارد می کنند تا بتوانند از آن قطعه های سفارشی هم تولید کنند.
سنگ ساختمان,سنگ ساختمانی,سنگ ساختمانی ارزان,سنگ ساختمانی قیمت مناسب,نما سنگ ساختمانی,انواع سنگ نمای ساختمان,نمای داخلی ساختمان,سنگ نما ساختمان,سنگ کاری ساختمان,قیمت سنگ نمای ساختمان,بازار سنگ,انواع سنگ,برش سنگ,سنگ بری,سنگ ارزان,کارخانه سنگ بری,شهر سنگ,سنگ کف,سنگ مرمریت,سنگ نما,سنگ نمای ساختمان,سنگ فرش,کفپوش سنگی,فروش سنگ ساختمانی,قیمت سنگ ساختمانی,محاسبه متراژ سنگ,نرده سنگی,سنگ مرمریت مصنع حجر فی إیران مصنع حجر فی اصفهان
برش سنگ ، استاندارد برش سنگ ، ابعاد برش سنگ ، برش سنگ های ساختمانی ، سنگ ساختمانی
برش سنگ ، استاندارد برش سنگ ، ابعاد برش سنگ ، برش سنگ های ساختمانی ، سنگ ساختمانی

پاسخی بگذارید