تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی تراورتن | مرمریت

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

03142522555 | 09151275754 جهت مشاوره قبل از خرید
با ما تماس بگیرید.

برش و فرآوری سنگ در کارخانه

همه سنگ ها بعد از استخراج از معدن در انبار های معدن نگهداری می شوند و پس از خریداری به وسیله کارخانه ها، توسط تریلی به آن جا برده می شوند. سنگ ها به شکل کوپ های خام هستند که بایستی عملیات برش و فرآوری بر روی آن ها صورت بگیرد. این کوپ ها می توانند کوچک و به شکل لاشه باشند یا به شکل کوپ های قالب صابونی که از جهت کم بودن پرت برترین مورد برای کارخانه محسوب می شوند.
این کوپ ها زیر جرثقیل کارخانه گذاشته می شوند و از روی تریلی تخلیه می شوند. در چیدن کوپ ها بایستی توجه به اندازه به کار گرفته شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود. مرحله بعد گذاشتن کوپ در زیر دستگاه برش کوپ می باشد. این دستگاه امکان دارد یک قله بر ساده، یک سی تیغ یا یک اره عظیم الجثه باشد. برای همه این دستگاه ها، نخست کوپ در جای خود قرار می گیرد، سپس تیغه دستگاه شروع به برش عمودی آن می کند. بعد سنگ های بریده شده در قطعه های مورد نظر در کارخانه متمایز می شوند و در فضایی گذارده می شوند تا کمی خشک شوند و برای مراحل بعد آماده شوند.
سنگ ، برش سنگ ، فرآوری سنگ ، برش سنگ های ساختمانی ، سنگ های ساختمانی ، سنگبری
مرحله بعد به این وابسته است که سنگ چه جنسی دارد. در صورتی که سنگ تراورتن باشد بایستی برای پروسه رزین و کوره آماده شود. در صورتی که جنس سنگ مرمریت باشد برای مرحله یو وی (UV) حاضر می شود. سنگ گرانیت آماده سازی خاصی احتیاج ندارد. بعد از انجام این مرحله سنگها به زیر دستگاه ساب می روند تا سطح آنها پرداخت شود. این مرحله است که سطح سنگ را شفاف و براق می کند و درجه آن برای سنگهای گوناگون مختلف خواهد بود. این پروسه ای است که در همه دنیا مشهور است. تنها اختلاف ممکن است از نظر کیفی باشد.
بعد از این مرحله سنگها برای بهره برداری آماده هستند. سنگها برش زده می شوند و پس از پرداخت شدن در مکان مناسب قرار داده می شوند تا با دقت به سفارش مشتری فرآیند برش بر روی آن صورت بگیرد.

پاسخی بگذارید