اطلاعات عمومی, سنگ مرمریت, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

به کار بردن سنگ مرمریت در کف واحدها

سنگ مرمریت در کف واحدها ، سنگ مرمریت در کف ، سنگ مرمریت ، سنگ کف ساختمان

سنگ های ساختمانی برای به کار رفتن در کف واحد های مسکونی ( سنگ کف ساختمان ) ، تجاری، اداری مورد کاربرد هستند و با توجه به نوع پروژه و بودجه مورد نظر نوع آن مشخص می شود. سنگ های مرمریت مشهور که برای پوشاندن کف مورد کاربرد قرار می گیرند ( سنگ مرمریت در کف واحدها ) شامل اند از: سنگ مرمریت صلصالی ، سنگ مرمریت آباده ، سنگ مرمریت خوی ، سنگ مرمریت رویال ، سنگ مرمریت دهبید ، سنگ مرمریت کاشمر ، سنگ مرمریت جیرفت ، و سنگ مرمریت خوب سنگان .

سنگ مرمریت در کف واحدها ، سنگ مرمریت در کف ، سنگ مرمریت ، سنگ کف ساختمانبرای پوشاندن کف واحد ها، می توان ابعاد متفاوتی به کار برد که چون ابعاد بزرگ سنگ مرمریت در ایران قیمتش بیشتر است، بودجه مشخص شده پراهمیت خواهد بود. اغلب برای پوشاندن کف واحد ها سنگ های ۴۰ در ۴۰ یا ۵۰ در ۵۰ به کار می برند. برای واحد های تجاری یا واحد های مسکونی فوق العاده جذاب، سنگ مرمریت با ابعاد ۶۰ در ۶۰ به بالا به کار می برند. برای به کار بردن سنگ مرمریت در کف واحدها با ابعاد بزرگ بایستی به این نکته توجه داشته باشید که زیرسازی سنگ محکم باشد تا از شکستن آن جلوگیری شود.

در بین سنگ های گفته شده در بالا، سنگ مرمریت آباده ، سنگ مرمریت صلصالی ، سنگ مرمریت رویال ، سنگ مرمریت خوب سنگان و سنگ مرمریت جیرفت در گروه سنگ های ارزان قیمت گروه بندی می شوند. اما سنگ مرمریت دهبید ، سنگ مرمریت کاشمر ، سنگ مرمریت خوی جز سنگ های گران قیمت گروه بندی می شوند که در این میان سنگ دهبید گرانترین و زیباترین سنگ محسوب می شود.

برای کم کردن هزینه ها شما می توانید پذیرایی را با سنگ های ابعاد درشت بپوشانید و برای اتاق ها سنگ های ابعاد ریز به کار ببرید. در هر صورت به کار بردن سنگ برای کف واحدها ارزش آن ملک را اقزایش می دهد و در نظر مشتری بهتر می آید.
برای بررسی و خرید سنگ مرمریت مورد نظر برای پوشاندن کف واحد خود با ما تماس بگیرید. با توجه به ابعاد مورد نیاز شما قیمت اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *