اطلاعات عمومی, سنگ تراورتن, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

قابلیت استفاده از سنگ تراورتن در کف ساختمان

سنگ تراورتن در کف ساختمان ، سنگ تراورتن در کف ، استفاده از سنگ تراورتن برای کف ساختمان ، خرید سنگ تراورتن

سنگ تراورتن یکی از مشهور ترین انواع سنگ در سطح دنیا است که در رنگ ها و طرح های گوناگونی در دسترس می باشد. سنگ تراورتن حاوی معادن زیاد در سطح کشور است و از مشهور ترین آن ها می توان سنگ تراورتن عباس آباد ، سنگ تراورتن حاجی آباد ، سنگ تراورتن آتشکوه، سنگ تراورتن تکاب، سنگ تراورتن آذرشهر، سنگ تراورتن ماکو، سنگ تراورتن آبگرم و سنگ تراورتن کاشان را نام برد. ( سنگ تراورتن در کف ساختمان )

سنگ تراورتن در کف ساختمان ، سنگ تراورتن در کف ، استفاده از سنگ تراورتن برای کف ساختمان ، خرید سنگ تراورتنسنگ تراورتن از کمتر سنگ هایی است که در هر مکانی از پروژه ساختمانی قابلیت کاربرد را دارد. سنگ تراورتن به علت منافذ بسیاری که دارد چسبندگی بسیار زیادی پیدا می کند و بنابراین قابلیت به کار رفتن در ارتفاعات را داراست. همینطور آب و هوا و شرایط جوی بر روی کیفیت این سنگ مؤثر نخواهد بود و حتی در سرما های شدید روسیه هم ماندگاری دارد. زیبایی این سنگ و مقاومت زیاد آن قیمت این سنگ را بالا برده که هرچه رنگ آن روشن تر و ناخالصی آن کمتر شود، سورت برتری خواهد داشت و ارزش آن هم بیشتر خواهد بود.

سوالی که برای بعضی افراد پیش می آید این است که آیا می توان سنگ تراورتن را برای پوشاندن کف پروژه ساختی به کار برد یا خیر؟ در پاسخ این سوال باید گفت این امر به طور کامل وابسته به فضایی است که شما می خواهید سنگ تراورتن را استفاده کنید. سنگ تراورتن به علت سوراخ های که در خود دارد قابلیت این را دارد که کثیفی را به خود جذب کند بنابراین این سنگ برای فضا های پر تردد خیلی مناسب نیست. البته بایستی دقت داشت که این سنگ به دلیل مقاومتی که در برابر آب دارد ماندگاری زیادی در کف خواهد داشت اما این برای فضا هایی مناسب است که به طور مداوم در دید نباشند. برای نمونه این سنگ برای پوشاندن کف واحد خیلی مناسب نیست مگر اینکه به شکل چرمی و در موارد ویژه مورد کاربرد قرار گیرد.

برای خرید سنگ تراورتن کلیک کنید.

در بعضی هتل های خارجی سنگ تراورتن ایران را در کف به کار برده اند. سنگ تراورتن حاجی آباد برای این هدف در نظر گرفته شده است که علت آن زیبایی و مقاومت زیاد آن است. برای اینکه در چنین محل پر ترددی سنگ کیفیت خود را از دست ندهد روی آن را با شیشه پوشانده اند. به این شکل هم سنگ حفظ می شود هم زیبایی آن نمایان می شود هم قابلیت به کار بردن نور در مناطق متفاوت کف ممکن می شود.

خرید سنگ تراورتن عباس آباد

اگر می خواهید تا سنگ تراورتن را برای فرش کردن کف بخشی از فضای ساختمان به کار ببرید با ما تماس بگیرید تا در این مورد راهنمایی شوید. اینکه آیا سنگی که برگزیده اید برای مکان مورد نظر مناسب است یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *