اطلاعات عمومی, سنگ تراورتن, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

خرید سنگ تراورتن برای نمای ساختمان

خرید سنگ تراورتن برای نما ی ساختمان ، خرید سنگ تراورتن برای نما ، خرید سنگ تراورتن ، سنگ تراورتن برای نما ی ساختمان ، سنگ تراورتن برای نما ، خرید سنگ نما

سنگ تراورتن یکی از برترین مورد ها برای پوشاندن نمای بیرونی ساختمان است. سنگ تراورتن به دلیل سوراخ های کوچک و بزرگی که در بدنه خود دارد به سختی به دیوار می چسبد و امکان سقوط آن وجود نخواهد داشت. سنگ تراورتن در گونه های متفاوتی از معادن استخراج می شود و به کارخانه سنگ ارسال می شود تا در آنجا فرآوری شود. سنگ تراورتن برای صادرات هم فوق العاده معروف می باشد چرا که سنگ تراورتن ایران از مشهور ترین سنگ های کل جهان محسوب می شود.

خرید سنگ تراورتن برای نما ی ساختمان ، خرید سنگ تراورتن برای نما ، خرید سنگ تراورتن ، سنگ تراورتن برای نما ی ساختمان ، سنگ تراورتن برای نما ، خرید سنگ نما

سنگ تراورتن ایران در گونه های متفاوتی در دسترس می باشد. سنگ تراورتن عباس آباد ، سنگ تراورتن حاجی آباد ، سنگ تراورتن آتشکوه، سنگ تراورتن آبگرم ، سنگ تراورتن آبیار، سنگ تراورتن کاشان، سنگ تراورتن یزد و سنگ تراورتن تکاب از مشهور ترین دسته های آن می باشند که در حجم های زیاد برای مصارف داخلی و خارجی مورد کاربرد قرار می گیرند. این سنگ ها در معادن هم بر طبق حجم کوپ سنگ و نوع ناخالصی های آن دسته بندی می شوند. دسته هایی که ناخالصی کمتری دارند و در اصطلاح یکنواخت تر می باشند بیشترین قیمت را به خود اختصاص می دهند. همچنین بزرگ بودن کوپ هم قیمت آن را زیاد می کند. علت آن هم این است که سنگ به شکل یک تکه فرآوری خواهد شد که هم هزینه های تولید را کم می کند هم زیبایی زیادتری خواهد داشت.

جهت خرید سنگ تراورتن برای نما ی ساختمان کلیک کنید.

سنگ تراورتن عباس اباد به دو سورت اصلی سنگ عباس آباد موج دار و سنگ عباس آباد بی موج تقسیم می شود. هر دو سورت طرفداران خود را دارند و به شکل زیاد در پروژه های داخلی استفاده می شوند. سنگ عباس آباد از دسته سنگ های لوکس تراورتن محسوب می شود و این سنگ به طور ذاتی سفید می باشد. سنگ حاجی آباد اغلب به شکل بی موج برش زده می شود و علت آن هم ابر و باد های فوق العاده حذاب داخل آن است. این سنگ طیف رنگی شکلاتی تا کرم روشن را شامل می شود. سنگ تراورتن آتشکوه هم مثل سنگ حاجی آباد اغلب به شکل بی موج فرآوری می شود. سنگ تراورتن آتشکوه هم از سنگ های فوق العاده لوکس محسوب می شود که قیمت زیادی هم دارد. سنگ محلات آبگرم هم از دسته سنگ های کرم محسوب می شود. سنگ تراورتن آبگرم محلات هم به شکل موج دار هم بی موج برش زده می شود اما سنگ بی موج آن اغلب مشهور می باشد.

سنگ تراورتن برای نما ی اصلی فوق العاده مناسب می باشند. سنگ های تراوتن گفته شده در بالا، برای نمای اصلی ساختمان فوق العاده مناسب هستند. اگرچه همه این سنگ ها قیمت تقریبا زیادی دارند اما برای نمای اصلی به کار بردن سنگ گران قیمت کاملا مقرون به صرفه می باشد. سنگ نما ی اصلی ساختمان در جلب کردن نظر مشتری خریدار ملک فوق العاده مؤثر خواهد بود. برای بررسی مقرون به صرفه بودن به کار بردن یک سنگ ویژه با ما تماس بگیرید تا مشاوره شوید.

سنگ های تراورتن رنگی مانند سنگ تراورتن خرمایی تکاب، سنگ مشکی تکاب، سنگ مشکی کاشان، سنگ شکلاتی کاشان، سنگ تراورتن شکلاتی یزد ، سنگ قرمز آذرشهر، و سنگ لیمویی ماکو، همگی قابلیت این را دارند که در کنار سنگ های تراورتن روشن گفته شده در بالا به کار روند. به کار بردن رنگ های متضاد می توانند بر زیبایی نمای اصلی ساختمان بیفزاید. سنگ تراورتن ایرا برای رنگ بندی فوق العاده گوناگونش در همه دنیا معروف می باشد.

برای خرید سنگ تراورتن گزینه های مختلفی را می توان مورد نظر قرار داد. از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر دقت کرد:

  • خرید سنگ صادراتی
  • خرید سنگ ساختمانی برای مصارف داخلی
  • خرید سنگ تراورتن برای نما ی ساختمان
  • نوع نمای ساختمان که می تواند کلاسیک یا ترکیبی باشد.
  • محل پروژه و تجاری یا مسکونی بودن آن
  • میزان بودجه ی درنظرگرفته شده

همه این ها می توانند مواردی فوق العاده پراهمیت و مشخص کننده باشند. برای نمونه اگر سنگ را برای صادرات مد نظر دارید باید سنگ اسلب را مد نظر قرار دهید. به این گونه سنگ در ابعاد بزرگ برش خورده و برای صادرات بسته بندی می شود. در غیر این صورت برای مصارف داخلی می توان به سایز های استاندارد کارخانه ها اعتماد کرد.
سنگ اسلب تراورتن زیبایی ویژه ای دارد و به شما این امکان را می دهد تا سنگ را در هر ابعاد و اندازه ای که احتیاج دارید برش دهید. امکان به کار بردن سنگ اسلب در پروژه های خاص یا لابی های لوکس هم وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *