اطلاعات عمومی, سنگ تراورتن, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ساختمان

خرید سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ساختمان ، خرید سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ، سنگ تراورتن برای نما ، سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ، سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ساختمان ، سنگ نما در ساختمان ، خرید سنگ نما ، سنگ نما

سنگ ساختمانی تنوع بسیاری دارد. کشور عزیزمان ایران بسیاری از معادن بزرگ سنگ دنیا را در خود جای داده است و هر ساله مقادیر بسیاری سنگ به شکل خام و فرآوری شده به کشورهای متفاوت فرستاده می شود. برای انتخاب سنگ مناسب برای پروژه ساختمانی خود نخست بایستی مشخص کنید که سنگ را برای چه بخشی از پروژه ساخت احتیاج دارید. علت این کار این می باشد که سنگ های ساختمانی مقاومت های متفاوتی دارند و به کار بردن بعضی از آن ها برای مکان های ویژه مناسب نیست. بزرگترین دسته سنگ هایی که در پروژه های ساختمانی استفاده می شود، سنگ تراورتن ، سنگ مرمریت ، سنگ مرمر، سنگ گرانیت، و سنگ های خارجی می باشند.

خرید سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ساختمان ، خرید سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ، سنگ تراورتن برای نما ، سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ، سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ساختمان ، سنگ نما در ساختمان ، خرید سنگ نما ، سنگ نما

چنانچه تصمیم دارید تا فضای بیرونی ساختمان خود را سنگ کنید برترین مورد سنگ تراورتن می باشد. سنگ مرمریت به دلیل رگه های آهکی که دارد در معرض باران و برف پوک می شود و زیبایی و مقاومت خود را از دست می دهد. سنگ گرانیت مقاومت فوق العاده زیادی دارد و در مقابل سرما و آب فوق العاده مقاوم است اما مشکل سنگ گرانیت در پشت فوق العاده صاف آن است. سنگ گرانیت به دلیل صاف بودن زیاد، چسبندگی مناسبی به دیوار نخواهد داشت و با گذر زمان امکان سقوط آن وجود خواهد داشت. سنگ های خارجی هم غالباً از جنس مرمریت یا گرانیت می باشند پس مشکلات گفته شده را خواهند داشت.

سنگ تراورتن در مقابل شرایط جوی فوق العاده مقاوم است و با گذر زمان کیفیت آن کم نمی شود. سنگ تراورتن از هر گونه ای که باشد سوراخ های ریز و درشتی در سطح آن وجود دارد. سیمان به داخل این سوراخ ها نفوذ می کند و چسبندگی بسیاری را خلق می کند. این شرایط موجب می شود که سنگ تراورتن به هیچ وجه جدا نشود. سنگ تراورتن به همین دلیل، قیمت زیادی هم نسبت به سنگ های دیگر ساختمانی دارد. در رنگ های روشن قیمت سنگ تراورتن فوق العاده گران می شود و علت آن هم زیبایی این سنگ است.

برای دریافت قیمت سنگ تراورتن و خرید سنگ تراورتن برای نما ی بیرونی ساختمان با ما تماس بگیرید.

شما می توانید سنگ تراورتن خود را از بین سنگ تراورتن عباس آباد ، سنگ تراورتن حاجی آباد ، سنگ تراورتن آبگرم ، سنگ تراورتن آتشکوه، سنگ تراورتن کاشان، سنگ تراورتن تکاب، سنگ تراورتن یزد ، سنگ تراورتن آبیار و سنگ تراورتن آذرشهر برگزینید. گوناگونی بسیار در رنگ و طرح های سنگ تراورتن موجب می شود که کنار هم گذاشتن سنگ های تراورتن طرح های فوق العاده جذابی پدید آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *