تولید و توزیع تخصصی سنگ ساختمانی تراورتن ، مرمریت، گرانیت، ترامیت

در تایل و اسلب های متنوع

هلدینگ بازرگانی و کارخانجات گیتی استون اصفهان جهت خرید سنگ می‌توانید از مشاوره مسئولین فروش بهترین بهره را برده و متناسب با بودجه خود خرید کنید.

اسکرول کنید

خرید سنگ ساختمانی باکیفیت، با قیمتی پایین‌تر از قیمت بازار از انبار سنگ گیتی استون

کارخانجات سنگبری گیتی استون یکی از مطرح‌ترین مجموعه‌های بازرگانی در زمینه فروش سنگ از جمله سنگ طبیعی به شمار می‌آید. در این مجموعه بزرگ سنگ اصفهان جهت خرید سنگ می‌توانید از مشاوره مسئولین فروش بهترین بهره را برده و متناسب با بودجه خود خرید کنید. لذت خرید سنگ ارزان و البته باکیفیت، خرید سنگ لوکس و لاکچری برای کاربردهای مختلف در ساختمان با مناسب‌ترین قیمت را در بازار سنگ ما تجربه کنید.

گیتی استون با ارائه انواع سنگ تراورتن از جمله سنگ تراورتن سفید جهت سنگ نما، انواع سنگ مرمریت شامل مرمریت سفید و مرمریت مشکی، به علاوه تولید سنگ ترامیت به یکی از برترین‌ها در زمینه سنگ ساختمانی اصفهان تبدیل شده است. سنگبری ما مدعی است که تولیدکننده بهترین سنگ‌ها در کنار مناسب‌ترین قیمت‌ها است. قیمت سنگ اسلب، قیمت سنگ تراورتن و قیمت سنگ مرمریت مجموعه ما دلیل محکمی بر این ادعاست.

تنوع بالای محصولات گیتی استون باعث شده تا انتخاب راحت‌تری هنگام خرید سنگ ساختمانی از این مجموعه معتبر داشته باشید. تنوع در سنگ مرمریت نیز که از سنگ‌های پرکاربرد ساختمانی محسوب می‌شود در این سنگبری به خوبی به چشم می‌خورد. وجود تنوع در سنگ مرمریت انتخاب این سنگ را جهت سنگ پله و سنگ دیوار که از بخش‌های مهم ساختمان هستند، ساده‌تر می‌کند. لذت فروش عمده سنگ ساختمانی جهت خریداران مختلف کلی و متقاضیان خرید جهت انبار سنگ را با گیتی استون تجربه کنید.

انواع سنگ تراورتن، سنگ مرمریت، سنگ ترامیت، سنگ گرانیت در ابعاد مختلف و قیمت مناسب

سنگ ترامیت/لایمستون

سنگ تراورتن (20)

سنگ گرانیت

سنگ مرمریت

سنگ تراورتن آبگرم محلات مدل زیتونی ممتاز سوپر

از رزومه‌های خوب گیتی استون می‌توان به همکاری با پروژه‌های ساختمانی بزرگی همچون ایران مال تهران، سیتی سنتر بزرگ اصفهان، هتل درویشی مشهد، مترو شریعتی اصفهان و غیره اشاره کرد.
چشم‌انداز ما تولید و ارائه سنگ ساختمانی با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در بازار سنگ در سطح کشور می‌باشد. از نقاط قوت گیتی استون، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ ساختمانی پروژه‌های فوق الذکر با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد.

اینک مجموعه گیتی استون به عنوان یکی از تولیدکنندگان سنگ اصفهان با تولید و عرضه ۱۷ نوع سنگ پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستان‌ها می‌باشد‌.

مشاوره و تماس :

09133324065

- چرا گیتی استون را انتخاب می کنیم

تضمین قیمت

خرید با بهترین قیمت بازار

درخواست اسکان

جهت رفاه حال مشتریان شهرستان

بارگیری و حمل نقل

ارسال سفارشات به تمامی نقاط کشور

شبکه های اجتماعی

ما را دنبال کنید gitistone@

خرید سنگ ساختمانی از نمایشگاه گیتی استون

 

یکی از ویژگی‌های مهم سنگبری گیتی استون تجربه چند ساله آن در بحث صادرات سنگ می‌باشد. این مجموعه به عنوان مرجع سنگ، در شهرک صنعتی محمودآباد شناخته شده است و مکان مناسبی برای خرید سنگ تزیینی، سنگ نما کلاسیک و نرده سنگی به شمار می‌رود. شما می‌توانید سنگ‌های مرمریت، تراورتن و گرانیت گیتی استون را حتی در بازار سنگ ترکیه به راحتی خریداری نمایید. سنگ‌هایی که در این کارخانه تولید می‌شوند قابل قیاس با سنگ سوریه و یا سنگ عراق نیستند، چرا که در این تولیدات سنگ استخوانی و بادوام دیده می‌شود.

مقاومت سنگ یک نکته مهم در خرید سنگ می‌باشد. سنگ اره بُر به دلیل نوع برش و فرآوری بسیار مقاوم و زیبا است، از این نمونه سنگ‌ها می‌توان به سنگ بلخاری اشاره کرد. در سنگفروشی گیتی استون بارگیری در حضور مشتریان انجام می‌شود و توضیحات لازم درمورد سنگ ساختمانی مانند اسکوپ سنگ به مشتریان داده می‌شود. در این نمایشگاه سنگ می‌توانید سنگ‌های متفاوتی را مشاهده کنید و از بین آن‌ها خرید خود را انجام دهید. در میان سنگ‌های نمایشگاه، سنگ طرح دار طرفدارن زیادی دارد.

 

مشاوره و تماس :

09133324065

- پروژه های گیتی استون

گیتی استون با ارائه انواع سنگ تراورتن از جمله سنگ تراورتن سفید جهت سنگ نما، انواع سنگ مرمریت شامل مرمریت سفید و مرمریت مشکی، به علاوه تولید سنگ ترامیت به یکی از برترین‌ها در زمینه سنگ ساختمانی اصفهان تبدیل شده است.

نظرات مشتریان درباره ما