اطلاعات عمومی, مقالات سایت

انواع سنگ کابینت و خرید سنگ کابینت

انواع سنگ کابینت آشپزخانه ، خرید سنگ کابینت ، قیمت سنگ کابینت ، فروش سنگ کابینت

سنگ کابینت یا همان سنگ کابینتی به ورق های بزرگی از سنگ گفته می شود که اخیرا اغلب مورد کاربرد قرار گرفته می شود. علت آن هم زیبایی سنگ ساختمانی و مقاومت بالای آن نسبت به چوب است. انواع سنگ کابینت ،

اینکه شما کدام سنگ را برای سنگ کابینت مجموعه خود انتخاب کنید فوق العاده به سلیقه شما وابسته می باشد. اوایل انتخاب ها محدود تر بود چون فقط بر سنگ خارجی تکیه زده می شود که شمار آن ها نیز محدود بود.

اما امروزه با واردات سنگ خارجی به شکل گسترده انتخاب برای مشتریان فوق العاده وسیع تر شده است. از طرفی با افزایش تکنولوژی در کارخانه های مجموعه امکان فرآوری سنگ ساختمانی ایرانی به شکل سنگ اسلب وجود دارد که سنگ های زیبای ایرانی را نیز به کاندیدای مناسبی تبدیل می کند.

سنگ کابینتی در اکثر مواقع فقط از ورق های بزرگ سنگ اسلب قابل استخراج است. مجموعه ما با به کار بردن دستگاه های مدرن، مجموعه ای استثنایی از سنگ های ایرانی و سنگ های خارجی را فراهم آورده است تا به آسانی بتوانید مطابق با سلیقه خود سنگ مورد نظرتان را پیدا کنید و محیط آشپزخانه خود را رویایی سازید.

از آن منظر که سنگ ایرانی را با کیفیت سنگ خارجی فرآوری می کنیم بسیار مثبت است که بتوانید سنگ های ایرانی را به کار ببرید. به کار بردن سنگ ایرانی در کنار اینکه به تولید در کشور عزیزمان کمک می کند قیمت های فوق العاده مناسب تری را برای پیمانکار پروژه به همراه دارد. سنگ های زیبای ایرانی به شکل ورق اسلب با کیفیت بالا و قیمت مناسب در مجموعه ما حاضر می باشند.

تنها نکته قابل توجه برای انتخاب و خرید سنگ کابینت این است که کارفرما از طرح و رنگ سنگ استقبال کند و بقیه کار با ارائه ابعاد برش از سمت شما به آسانی در مجموعه ما قابل انجام است. برای دریافت نمونه های سنگ ایرانی یا خارجی می توانید با تلفن های مجموعه تماس حاصل نمایید یا به کانال مجموعه گیتی استون متصل شوید تا از آخرین اخبار و سنگ های بریده شده باخبر باشید.

سنگ کابینتی در صورت انتخاب مناسب، برش های درست و دارا بودن ابزارهای خاص و ویژه، زیبایی فضای داخلی خانه یا اداره شما را چندین برابر می سازد. زیبایی ای که با هزینه ای بسیار کم قابل دستیابی می باشد.

برای دریافت طرح های زیبا از کارهای انجام شده بر روی سنگ کابینتی با تلفن های مجموعه سنگ گیتی تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *