تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی تراورتن | مرمریت

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

03142522555 | 09151275754 جهت مشاوره قبل از خرید
با ما تماس بگیرید.

دسته سنگ های ساختمانی در ایران

سنگ های ساختمانی در ایران به گروه های مختلفی تقسیم می شوند. در پروژه های متفاوت با دقت به موقعیت و هدف تولید، سنگ های متفاوتی مورد کاربرد قرار می گیرند. از آنجایی که سنگ ساختمانی با کیفیت ها و طرح های متفاوت در دسترس می باشد، بایستی با کیفیت سنجی مناسب، سنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دسته سنگ های مشهور در ایران عبارتند از :
سنگ تراورتن ، سنگ مرمریت ، سنگ گرانیت ، سنگ مرمر
قیمت سنگ,خرید سنگ,فروش سنگ,انواع سنگ,انواع سنگ ساختمانی,انواع سنگ ساختمان

جهت اطلاع از آخرین قیمت سنگ ساختمانی با ما تماس بگیرید.

هرکدام از این دسته سنگ های ساختمانی به دسته های کوچک تر تقسیم می شوند و بر اساس رنگ، کیفیت، و طرح آنها قیمت گذاری می شوند. ترکیب این سه عامل قیمت نهایی یک سنگ را مشخص می کند. در بین دسته سنگ های معروف در ایران سنگ مرمر بیشتزین قیمت را دارد. این سنگ قابلیت عبور نور را دارد وبه همین دلیل برای طراحی های ویژه مورد کاربرد قرار می گیرد. در درجه بعدی سنگ تراورتن وجود دارد که سنگ عباس آباد ، سنگ حاجی آباد و سنگ آتشکوه آن در بالاترین رده قرار می گیرند. این سنگ ها اغلب برای نمای بیرونی ساختمان استفاده می شوند؛ هرچند در لابی ها نیز به کار می روند. سنگ مرمریت نیز از سنگ هایی است که هم سنگ ارزان قیمت در آن وجود دارد هم سنگ گران قیمت.

سنگ های ساختمانی در ایران ، خرید سنگ ساختمانی ، قیمت سنگ ساختمانی ، انواع سنگ ساختمانی

برای خرید سنگ ساختمانی مورد نظر خود از قسمت فروشگاه ما سنگ ساختمانی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سنگ مرمریت در برترین درجه آن شامل سنگ های مرمریت دهبید می شوند که تا ۲۰۰ هزار تومان نیز بالا می روند. ارزانترین مرمریت ها نیز با متری ۳۲ هزار تومان در دسترس خواهد بود. سنگ گرانیت ساده ترین و یکنواخت ترین سنگ ایران است گه گرانترین آن سنگ گراینت قرمز یزد و مشکی چایان می باشد. یکی از ارزانترین سنگ ها سنگ گرانیت مروارید مشهد است که برای محل های کم ارزش استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد سنگ های تراورتن ، مرمریت ، مرمر ، و گرانیت با ما تماس بگیرید.

\پایان مقاله/

سنگ های ساختمانی در ایران,سنگ ساختمان,سنگ ساختمانی,سنگ ساختمانی ارزان,سنگ ساختمانی قیمت مناسب,نما سنگ ساختمانی,انواع سنگ نمای ساختمان,نمای داخلی ساختمان,سنگ نما ساختمان,سنگ کاری ساختمان,قیمت سنگ نمای ساختمان,بازار سنگ,سنگ مرمریت مصنع حجر فی إیران مصنع حجر فی اصفهان

پاسخی بگذارید