اطلاعات عمومی, سنگ تراورتن, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

درباره سنگ تراورتن محلات چه می دانید؟

سنگ ساختمانی ، خرید سنگ ساختمانی ، قیمت سنگ ساختمانی ، سنگ تراورتن ، سنگ مرمریت ، سنگ کف ، سنگ نما ، قیمت سنگ تراورتن

سنگ تراورتن محلات در نمای ساختمان و انواع سازه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از سنگ تراورتن از زمان های قدیم در صنعت ساختمان سازی مرسوم بوده است و زیبایی بی نظیری که سنگ تراورتن به نمای ساختمان می بخشد باعث شده است در تمام جهان این سنگ شناخته شود.

انواع سنگ تراورتن محلات

سنگ تراورتن محلات انواع مختلفی دارد و شرکت های مختلف بسته به نیاز مشتریان خود اقدام به تولید آن می کنند; از جمله سنگ تراورتن محلات که کاربرد بیشتر و همینطور طرفدار بیشتری دارد می توان به سنگ تراورتن آبگرم محلات اشاره کرد.
این نوع سنگ در رنگ های مختلف و در کیفیت های متفاوت به بازار عرضه می شود، که رنگ آن ارتباط مستقیم با میزان مواد معدنی که در ساخت آن بکار رفته دارد و هرچه میزان مواد معدنی بکار رفته بیشتر باشد سنگ رنگ پررنگتری به خود می گیرد.
اگر می خواهید مزایای استفاده از سنگ تراورتن را بدانید با ما همراه باشید.

 

 

 

مزایای استفاده از سنگ تراورتن آبگرم

سنگ تراورتن علاوه بر زیبایی بی نظیری که به نمای ساختمان می بخشید مزایای دیگری نیز دارد:

  1. سنگ تراورتن به دلیل داشتن مقاومت فشاری که دارد در برابر نور خورشید مقاومت از خود نشان دهد به طوری که باعث می شود نور خورشید را به خود جذب نکند و در قسمت هایی از ساختمان که نیاز به دمای کمی دارند مورد استفاده قرار بگیرد.
  2. از دیگر مزایای سنگ تراورتن خاصیت متخلخل است، این خاصیت باعث ایجاد حفره روی سنگ می شود و همچنین افزایش اصطحکاک و گزینه مناسبی برای استفاده در استخر می شود.
  3. چون نمای بسیار زیبایی به داخل و حتی نمای خارجی ساختمان می دهد در قسمت های مختلف ساختمان مانند: سنگ نما ساختمان، راه پله، سرویس بهداشتی و.. مورد استفاده قرار گیرد.
  4. از مهترین مزایای سنگ آبگرم محلات عمر طولانی و مقاومت بسیار بالا است که آن را گزینه مناسبی برای اکثر معماران و ساختمان سازان قرار داده است.

جمع بندی

سنگ آبگرم محلات یکی از بهترین سنگ های تزئینی ساختمانی است که بدلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد و همینطور مرغوب بودن و استحکام بالای آن می تواند انتخاب مناسبی برای اکثر افرادی که در صنعت ساختمان سازی فعالیت دارند باشد. اگر بدنبال خرید سنگ تراورتن محلات هستید می توانید از اینجا خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *