اطلاعات عمومی, سنگ تراورتن, سنگ های ساختمانی, مقالات سایت

خرید سنگ تراورتن

خرید سنگ تراورتن ، خرید تراورتن ، خرید سنگ ، سنگ تراورتن ، خرید سنگ تراورتن عباس آباد

خرید سنگ تراورتن ، خرید تراورتن ، خرید سنگ ، سنگ تراورتن ، خرید سنگ تراورتن عباس آباددر خرید سنگ تراورتن باید به نکات بسیاری دقت داشت. از مهمترین نکاتی که شما برای خرید سنگ تراورتن بایستی مورد توجه داشته باشید این است که سنگ تراورتن در کدام نقطه ساختمان باید مورد کاربرد قرار گیرد. اگر نمای بیرونی ساختمان مورد نظر پیمانکار پروژه است باید سنگ تراورتنی برگزیده شود که روشن تر باشد. البته بودجه در نظر گرفته شده هم بسیار مؤثر خواهد بود اما اصولاً سنگ هایی با رنگ سفید متمایل به کرم به کار برده می شود. برای این کار می توانید سنگ خود را از میان سنگ های تراورتن عباس آباد ، سنگ تراورتن حاجی آباد یا سنگ تراورتن آتشکوه برگزینید. همینطور چنانچه بودجه ی شما برای خرید این سنگ ها کافی نیست می توانید به سراغ سنگ های تراورتن آبگرم محلات ، تراورتن طرق، سنگ تراورتن تکاب یا تراورتن ابیانه بروید و هنوز نمای بسیار جذابی خلق کنید.
چنانچه نمای پشت ساختمان برای کار مورد توجه باشد می توانید سنگ هایی ارزانتر به کار ببرید. از آنجایی که همه سنگ های تراورتن مقاومت زیادی دارند پس برای نماهای پشت می توانید از سنگ های رده پایین تراورتن کاشان یا تراورتن محلات استفاده کنید.
تراورتن از سنگ هایی است که بیشترین سورت را در زمان فرآوری خواهد داشت. سورت تراورتن می تواند تا ۱۵ سورت متفاوت هم افزایش پیدا کند. پس در زمان خرید تراورتن بایستی به این نکته دقت داشته باشید که الزاماً در مکان بارگیری حضور داشته باشید و به سورت سنگ توجه کافی داشته باشید. امکان دارد کارگران سنگ های ضعیف تر را به شکل اشتباه در دسته سنگ شما چیده باشند. البته سنگ یک ماده طبیعی می باشد و تغییر در رنگ آن لازمه طبیعت آن است، اما این اختلاف رنگ نباید از حدی بیشتر شود.

خرید سنگ تراورتن

سنگ تراورتن به دلیل ویژگی و تنوع رنگ و ظاهر زیبایی که دارد بهترین انتخاب برای دیوارهای بنا و سنگ نمای ساختمان است. سنگ تراورتن کاربرد مختلفی دارد که می توان به ساخت مجسمه، ساخت ابزار آلات سنگی نما اشاره کرد. تراورتن سنگ سخت و نیمه بلوری بوده که بافت رسوبی و متخلخل دارد. این سنگ در عمق چشمه های آب گرم پیدا می‌ شود و به دلیل بلوری شکل بودن از آن به عنوان سنگ زینتی برای طراحی نمای خارجی ساختمان استفاده می شود. نوع شفاف و براق سنگ تراورتن کمیاب بوده و بیشتر مدل های آن نیمه شفاف است. مصارف ساختمان سازی از  اصلی ترین مصارف سنگ تراورتن است‌‌.

اگر سنگ تراورتن را برای شمش بری نیاز دارید بایستی دقت داشته باشید که رنگ سنگ تراورتن به شکل ساب خورده یا بدون ساب تا دو پرده گوناگون است. پس شما برای قطعات شمش ساختمان باید سنگ با ۲ یا ۱٫۵ پرده تیره رنگ تر را انتخاب کنید. این موجب می شود که بعد از انجام ساب دستی بر روی سنگ، رنگ آن با رنگ سنگ سابیده اصلی یکسان شود.
در صورتی که برای خرید تراورتن و اطمینان از کیفیت سورت آن احتیاج به راهنمایی بیشتر دارید با ما تماس بگیرید.
از نکات دیگری که در خرید تراورتن فوق العاده پر اهمیت می باشد این است که این سنگ تنوع سورت بسیاری دارد و امکان دارد از یک سنگ ۳۰۰ متر مربع موجود باشد اما دیگر حتی یک متر مربع از آن سنگ تولید نشود. بنابراین در زمان خرید سنگ از این موضوع مطمئن شوید که سنگ مطابق متراژ مورد احتیاج شما موجود باشد و فقط در این صورت اقدام به بارگیری سنگ تراورتن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *